DENEYİMLİ ÇEVİRMEN ALIMLARIMIZ BAŞLADI. BİZLERLE ÇALIŞMAK İÇİN BURADAKİ FORUMU DOLDURABİLİRSİNİZ
 Dizikorea Çeviri Ekibi

From Now, Showtime! 1. Sezon 4. Bölüm

02 Mayıs 2022

Genel Bakış

Bu bölüm özeti   @dizikorea tarafından oluşturuldu

Yorumlar ( 11 )

anonim456
anonim456

Kayıt oldum ama halâ reklam çıkıyor ne yapmalıyım

butterfly0
butterfly0

Hangi günler yayınlanıyor??

kardanadam
Kardanadam

Bölüm çok güzeldi şu diğer hayatlarını da çok merak ediyorum .ikinci erkek de hareketlenmeye başladı zaten anca esas oğlan gelince bir yeriniz kalkıyor ayy gıcık adam .hiç sevmiyorum kendisini Hae jinin emekli planlari ile benim gelecek planlarım da ölesiye kapışır ?

kelebektozu
KelebekTozu

Çok tatlı bir bölüm olmuş bizimki abayı yaktı da haberi yok :)) Meğer geçmişten de bir bağlantıları bir hikayeleri varmış artık ilerleyen bölümlerde bu arkadaki hikayeye de değinilir. Polis oğlan polis kızı kardeşi gibi görüyor sanki ama sihirbazdan kıskanabilir ileride. Ya da sırf kardeşi gibi gördüğü için kızı sihirbazdan korumak isteyebilir. Onun babasına da hiiiiiçççç güvenmiyorum kızın babasının ölümünde bir parmağı var bence. Çeviride emeği geçen tüm çevirmenlere ve Dizikorea'ya çooooooookkkkkkkkk teşekkürler.

bahaayy
bahaayy

Neden yarıda kesiliyor acaba

eun-woo
eun woo

Çok beğendim ben bu diziyi ya. Park hae-jin i de bayadır izlemiyordum. Böyle sıkmadan eğlenceli şekilde devam eder umarımm

guldenn
guldenn

Ay adam hiç yaslanmıyor ya

  • kardanadam
    Kardanadam

    Değil mi ya dün doğum günüydü adam her yıl karizmatiklesiyor ?

edanin-gezegeni
EDANIN GEZEGENI

yaaa yine bol eğlenceli bol gülmeli bir bölümdü başrol adama bayılıyorum bir an önce sevgili olsunlar bunlardan çok ponçik bir çift çıkar ayrıca herkese hayırlı mutlu bayramlar....

cocodaisy465
cocodaisy465

Yaa çevirmenlerimiz süpersiniz ben dün çeviri için geri sayım çubuğunu görmeyince bayramdan dolayı diziler çevirilemez diye düşünüyordum. Sabah uyanınca bi şansımı deneyim siteye bakıyım dedim tüm dizilerimiz çevirilmiş. Çok sağolun iyi ki varsınız. Hayırlı bayramlar ?

mrnyaa
mrnyaa

Az kalsın abuk subuk çeviren sitelere düşecektim dayanamayıp. Son bi umut bakayım dedim. Bölüm gelmiş Teşekkürler çok çok çok.

Şikayet Et

Sorunu anlamamıza yardım et. Bu bölümü hangi sorundan dolayı bildiriyorsun?