DENEYİMLİ ÇEVİRMEN ALIMLARIMIZ BAŞLADI. BİZLERLE ÇALIŞMAK İÇİN BURADAKİ FORUMU DOLDURABİLİRSİNİZ
 Dizikorea Çeviri Ekibi

Dr. Romantic 3. Sezon 13. Bölüm

09 Haziran 2023

Genel Bakış

Bu bölüm özeti   @dizikorea tarafından oluşturuldu

Yorumlar ( 8 )

saviorangell
saviorangell

şu müdürün özgüveni ve gülüşü beni bitiriyor dsjgbsdgbnsmgsndg

lotusme
lotusme

açıkçası sinir olduğum bir şey var. Woojin büyük bir cesaret gösterip çökük binaya girdi, hastasını korumak için tüm riskleri aldı ve yaralandı. Felaket bir acı çekti üstelik ama yeteri kadar bu konunun üzerinde durulmadığını düşünüyorum. Eun Tak o anların hepsinde Woojin ile birlikteydi ve tüm o anlar boyunca Woojin için endişelendi ama Woojin'in ameliyatından sonra birlike konuştukları tek bir an yok. Doldam kıdemlileriyle de aynı şekilde. Madem ana karaktere sürekli zorluklar yaşatacaksınız o zaman gereken ilginin de bölümler içinde verimesi gerekir diye düşünüyorum. Duygusal olarak eksik buldum şahsen. Çok basit bir olaymış gibi gelip geçti resmen.

kdramadelisi
kdramadelisi

ben birinci sezonu izlemedim ama dong ju yu hiç sevmedim.

  • moonlovers
    Moonlovers

    Birinci sezonu izlemeden dizi eksik kalır ama izlemen lazım Dong ju da hastaneye ilk geldiğinde asiydi, üsttekilere güçlülere kızgındı ve çok çalışmıştı yükselebilmek için ve geldiği hastanenin müdürü hırsını kullanıp aypını kaydırmıştı Doldama sürgün edilmişti. Kişiliğini baya törpülemişti Kim hoca sayesindeKim hocayı küçüklükten örnek alıp doktor olmuştu hatta. Çok tatlı atarlı giderli bir karakterdir.

mervexol
mervexol

Dong ju yıldırım gibi düştü gerçekten eğlenceli keşke bi in bölüm daha olsa???

defne-deniz
Defne Deniz

Kang Dong Jo bence burada haklı olan taraf. Hastanenin adı travma merkezi. Sadece Travma hastalarının kabul edilmesi çok normal. Zaten Doldam hala faaliyette. Travma merkezinde çalışan doktorların Doldamdaki gibi hastalara müdahalede bulunduklarında bu sefer travma hastaları tehlikeye giriyor. Dong Jo bu durumları elbette düşünüyor. Doktorlar babasına bakmadı diye olay çıkaran biri ve iyi bir doktor oldu bu yaşadıklarından sonra. Hastaları hiç bir zaman ayırt etmez. Ayrıca şu ana kadar Wo Jin de Eun Jea de kendinden üst olanları dinlediler. Kim Hocayı geçtim. Eun Jea nın babası geldiğinde yöntemleri onun daha farklı ve yer yer kabacaydı. Ama onlara ses çıkarmadılar. Şimdi dineden Dong Jo’ya böyle bir tepki? Kim hoca bile Dong jo’ya güvenmeyi seçtiyse yani. Adam güvenmese onu başkan olarak getirtmez bile. Ve evet kimse Kim hoca olamaz. Ama Wo Jin, Dong Jo’nun dikiş atmasını gördükten sonra patlak verdi. Kafasının içinde lanet olsun kim hoca gibi yapıyor.

defne-deniz
Defne Deniz

Kang Dong Jo'ya güveneceğim. Kendini kanıtlamaya çalışıyor Kim Hocaya bence şu an. Herkese garip geliyor tarzı ama bence bir bildiği vardır be. Kötü kararlar alan biri olmadı hiç bir zaman. Her zaman mantıklıydı.

Şikayet Et

Sorunu anlamamıza yardım et. Bu bölümü hangi sorundan dolayı bildiriyorsun?